Portwest Mont

Portwest Mont

Zorlu çalışma koşulları altında kullanılan ürünlerin başında gelen Portwest mont, iş güvenliği uzmanları tarafından önerilen giysilerin başında geliyor. Portwest mont, çalışma ortamındaki farklılığa göre üretilerek belirli özelliklere sahip oluyor. Portwest mont, işçi güvenliği ürünleri arasında yüksek bir rağbet görüyor. Bu durum ürünün kalitesi ve dayanıklı olması ile açıklanabilir. Kullanıldığı zorlu alanlar göz önüne alındığında oldukça dayanıklı bir ürün olduğu söylenebilir. Portwest montlar;

  • Yoğun yağışa maruz kalan çalışma ortamlarında
  • İnşaat, şantiye ve tersanelerde
  • Soğuk hava koşullarında
  • Yol yapım ve bakım çalışmaları esnasında kullanılabilecek ürünlerdir. Bu tip ortamlarda dayanıklı montlar kullanılmadığı takdirde işçi sağlığı tehlikeye girer slimming pills that work. Birçok sektör içerisinde kullanılan Portwest mont kendi alanının en iyi markalarından biri olarak ön plana çıkıyor. Tamamen ithal olan bu ürünler su geçirmez özelliğe sahiptir. Tamamen polyesterden üretilmektedir. Polarlı modelleri de mevcuttur. Kullanıldıkları çalışma alanına göre reklektif bantlara sahiptir.

Portwest montların en önemli özelliklerinden biri sağlam iç dikişleridir. Bu dikişler tamamen su geçirmez olup son derece dayanıklı bir şekilde üretilmişlerdir. Çoğunlukla kapüşonlu olan bu ürünler iş güvenliği ve işçi sağlığı açısından son derece kritik bir kullanıma sahiptirler. Portwest montlar, kaliteli üretimleri sayesinde bireye esnek bir hareket kabiliyeti sağlar. Kapladıkları hacim göz önüne alındığında işçi performansına engel olmayacak şekilde hafiftir.

Portwest montlar özellikle zorlu hava koşulları için üretilmiştir.

Yoğun rüzgara maruz kalan çalışma ortamları için kullanılan bu montların dış yüzeyi fosforlu modelleri de bulunmaktadır. Yol yapım ve düzenleme çalışmaları esnasında tercih edilen fosforlu montlar zaman zaman trafik polisleri ve zabıtalar tarafından da kullanılmaktadır. Kalın bir yapıya sahip olmamaları sayesinde son derece kullanışlı ürünlerdir. Yoğun kar ya da yağmurun etkili olduğu günlerde rahatlıkla kullanılabilir. İş güvenliği denildiğinde akla gelen başlıca ürünlerden biri olan bu ürünler, ağır sanayide de kullanılmaktadır. Dış yüzeyleri sızdırmaz bir yapıya sahiptir. Portwest mont modelleri arasında çift yönlü montlar da mevcuttur. Çalışma ortamına göre kullanılan bu ürünler piyasadaki en dayanıklı ürünler arasında yer almaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.