U-Power İş Ayakkabıları

U-Power İş Ayakkabıları

U-Power,İtalya'nın Novara bölgesinde bulunan köklü bir kişisel koruyucu ekipman üreten bir firmadır.

U-Power,iş güvenlik elbiseleri ve iş ayakkabıları konusunda üretim ve satış yapmaktadır.

Ülkemizde ise sadece U-Power iş ayakkabıları satışı bulunmaktadır.

Firmamız Abateknik ise U-Power iş ayakkabılarının satışını ve bayiiliğini yapmaktadır.

Ürünleri sitemizde U-Power İş Ayakkabıları bölümünden bulabilirsiniz best slimming products.

U-Power geliştirdiği üstün teknoloji sayesinde sizi korurken aynı zamanda rahat ve konforlu tutar.

Özellikle burun koruyucu bölümünde ise,eski tip çelik burun koruyucular yerine kompozit,alüminyum policap gibi daha dayanıklı ve hafif ürünler geliştirmiştir.

S1,S2,S3 Gibi her koruma sınıfında üretim ve satış yapmaktadır.

Burun koruyucu bölgesinde rakipsiz olan Air Toe özelliği ile,ayakkabının en sert ve zor bölgesi olan burun kısmındada nefes almasını sağlamaktadır.

Ayakkabının iç astarı ise,WingTex astar; Yüksek nefes alabilirlik özelliğine sahip yeni özel hava kanallı astar. Özel mikro hücre yapısı sayesinde nemi ve ısıyı absorbe ederek dışarı atarken, özel dolgulu yapısı sayesinde kullanıcıya ultra konfor sağlamaktadır.

U-Power İş Ayakkabıları Stress Out Sistemine sahiptir.Bu sistem Ayağa stresi ortadan kaldıran, yürürken konfor sağlamak için tasarlanmış, özel yastıklı dil sistemi.Bu sistem dile yerleştirilen farklı yoğunluklardaki padlerin kombinasyonu ile anatomik destek bölümlerinden, orijinal LYCRA malzemesi kullanılarak tasarlanmıştır. Estetik ile teknolojinin karışımı ve sonuç olağanüstü. Yeni bir bakış açısı ve aynı zamanda yeni bir heyecan. Güvenlik konusuna yeni bir yaklaşım tarzı, ona tutulacaksınız. Prestij sembolü, bir yaşa stili. Sistem otomobil lastiklerinde kullanılan SCS tasarımı üzerine kurulmuştur. Özel Taban formülasyonu ( U- Grıp Teknopolimer) profilleri ve geometrik yapısı sayesinde sıvı ve birikintilerin tabandan atılmasını sağlarken maksimum tutuculuk sunar.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.