Uvex İş Ayakkabıları

Uvex İş Ayakkabıları 

uvex climazone - iklimlendirme yönetimi

Uvex İş Ayakkabıları ,uvex climazone, yenileşimci baştan ayağı iklimlendirme kontrol sistemidir. uvex araştırma-geliştirme alanındaki uzmanlığını, akıllı malzemeler ve işleme teknolojileri kullanımıyla birleştirmiş ve dünyada eşi olmayan iklim optimizasyonu sağlayan koruyucu ürünler, mesela koruyucu ayakkabılar yaratmıştır.

Uvex İş Ayakkabıları ,uvex iklimlendirme konularını çok uzun bir süredir araştırmaktadır. PFI (Pirmasens Test ve Araştırma Enstitüsü e.V.), Kaiserslautern Uygulamalı Bilimler Üniversitesi ya da Hohenstein Enstitüleri gibi çok iyi tanınan enstitülerle işbirliği yapılarak, iklim özelliklerinin kapsamlı ve sağlam temelli ölçümlerinin yapılmasına imkân tanıyan yöntemler ve cihazlar geliştirilmiştir. Ayaklarınız donuyor ya da sıcaktan bunalıyor mu? Aşırı terleme sizi rahatsız mı ediyor? Bilhassa koruyucu ayakkabı sahasında mükemmel sıcaklık düzenlemesi gerekmektedir.

Sadece bir örnek: Koşuşturması bol yoğun bir iş gününün sonunda ayaklar bir su bardağını dolduracak kadar terler. uvex climazone bu nemi süzerek dışarı atar ve su toplamış kabarcıkların, mantarların ve hatta orta şiddette hipoderminin (vücut ısısının normalin altına düşmesi) vereceği rahatsızlık risklerini azaltır.

Uvex İş Ayakkabıları İmalat uzmanlığı

Uvex İş Ayakkabıları Net üretim kapasitemizin %80'i, en son teknolojiyle yenileşim gücünün ve yılların deneyiminin harman edildiği kendi imalat tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Kalite yönetim sistemlerimiz en üst seviyedeki standart ve koşullara uygundur ve tüm tesislerimizin ISO 9001:2000 kalite yönetimi standardı uygunluk sertifikası vardır.

uvex STB'nin İtalya'nın Ceva kentinde yer alan üst düzey teknoloji merkezi, Avrupa'nın en yüksek kaliteli ve teknolojik olarak en ileri seviyedeki koruyucu ayakkabılarını üretme azmi içinde çalışmaktadır. İmalat tesisimiz, PUR ve kauçuk teknolojilerimizin tümünü tek bir çatı altında kullanarak koruyucu ayakkabı imalatında bulunabilecek her türlü donanıma sahiptir. Şirketin Almanya'daki karargâhında konuşlandırılmış olan teknoloji merkezimizde, yeni, öncü koruyucu ayakkabı teknolojileri ve müşterilerimiz için yenileşimci, birinci sınıf ürünler geliştirmek için çalışıyoruz.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.