YDS İş Ayakkabıları

YDS İş Ayakkabıları

YDS İş Ayakkabıları , İş kazalarını önlemek için alınabilecek en iyi tedbir kullanılacak ekipmanların seçimidir. Özellikle de iş kazalarında vücudun en fazla etkilenen bölgelerinden birisi olan ayaklar için özel iş ayakkabılarının tercih edilmesi gerekir. YDS iş ayakkabıları hem çalışanlar, hem de askeri personeller için özel olarak üretilmekte olan dünya çapında bir global markadır. YDS markalı iş ayakkabıları en mükemmel seviyede koruma garantisi sunmaktadır. İş sahasına uygun kullanım özelliklerine sahip olan YDS iş ayakkabıları iş sahalarında oluşabilecek risk ve kazalara karşı yüksek koruma performansı sağlamaktadır. Rahat kullanımı ve dayanıklılığı ile endüstriyel sahalarda, inşaat ve tarım alanlarında, kamu sektörü ve depolarda kullanıma son derece uygun modellere sahiptir.

YDS iş ayakkabıları genel olarak şu özelliklere sahiptir;

  • Yüksek nefes alabilirlik özelliği
  • Dış burun koruma özelliği
  • Aşınmaya karşı dayanıklı astarı
  • PU orta taban, Kauçuk dış taban
  • Ter absorbe edebilme özelliği
  • Çift yoğunluklu poliürean taban teknolojisi
  • Kaymaya karşı dirençli dış taban
  • Özel olarak şekillendirilmiş, çıkarılabilen ve nefes alma özelliğine sahip olan mostra
  • Endüstri alanında kullanım için yağa dayanıklı taban

YDS marka iş ayakkabıları isteğe özel tasarımlar ve belirtmiş olduğumuz özellikler ile kullanım alanına uygun olarak üretilmektedir. Özellikle iş sektöründe ayakların dayanak ve dengeleme işlevine uygun olarak sektöre özel üretimler de gerçekleştirilmektedir.  Firmamız ağır sanayi sektöründe, metal üretimi ve inşaat sahası gibi birçok alanda da özellikle ağır malzemelerin ayağa düşmesi riskini göz önünde bulundurarak kaliteli malzemeler kullanmaktadır.

YDS İş Ayakkabıları,Kayma riski olan alanlarda kauçuk ve sentetik ayakkabı pençeleri kullanarak bu zeminlerde kullanıma uygun yüksek sürtünme katsayısına sahip iş ayakkabıları üretmekteyiz. İş kazaları ve çeşitli yaralanma risklerini en aza indirmek için dayanıklı ve koruyucu ayakkabıların kullanılması son derece önemlidir. Her sektörün kendine özgü riskleri vardır ve her sahada kullanıma uygun malzemeler yer alır. Firmamız YDS iş ayakkabıları ile her sektörde kullanıma uygun ayakkabı modelleri üreterek iş kazalarından dolayı oluşan yaralanmaları en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yaz

Güvenlik Sorusu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.